Skip to content

Concurs: castiga cu KFC la CM2010

24/06/2010

Fan BucketIncepand de astazi, KFC premiaza pasiunea pentru fotbal:

ghiceste printr-un comentariu pe blog sau pe pagina noastra de Facebook care va fi scorul cu care se vor incheia urmatoarele meciuri de fotbal ale Campionatului Mondial 2010 si vei castiga un Fan Bucket.

Sau, mai exact: 6 aripioare picante, 6 Crispy Strips, 4 bucati de pui, 4 portii normale de cartofi si, la alegere, patru beri sau 2 litri de suc).

Pentru a te bucura de Campionatul Mondial de Fotbal asa cum se cuvine: impreuna cu KFC.

Asadar, care va fi scorul partidelor Uruguay – Coreea de Sud (26 iunie, ora 17.00, Nelson Mandela Bay Stadium, Port Elizabeth) si SUA – Ghana (26 iunie, ora 21.30, Rustenburg)?

Castigatori vor fi desemnati aceia care reusesc, pana la ora inceperii partidelor, un pronostic cat mai exact (ex: in cazul in care exista mai multi participanti care vor ghici scorul, desemnarea castigatorilor se va face in dintre aceia care au ghicit si marcatorii sau minutele in care se inscriu golurile).

Evident, vor urma partidele Germania – Anglia si Argentina – Mexic. Iar apoi, mai vedem 🙂